O NAS

Szymon "Szogun" Rogowski - Dziennikarz-pasjonata. Od zawsze zajawiony branżą gier i SciFi. Od dziecka zakochany w Pannie Croft. Posiadacz dwóch kotów i dwóch monitorów. Tak samo jak Gabe Newell pewnie nigdy nie doliczę do 3. Podobno pełnię rolę Redaktora Naczelnego.

Czarek Mański - Od zawsze pasjonowały mnie gry komputerowe w każdej postaci, na każdej platformie. Najlepiej bawię się przy bijatykach i strzelankach, czasami chętnie sięgam też po inne gatunki. Moją ulubioną grą jest Overwatch.

Aleksander "RaNn" Dusza - Od młodości jestem zakochany w grach komputerowych oraz kolekcjonuje stare konsole. Od niedawna uczę się programować na Arduino. Fan dobrego horroru i oldschoolowego bitu z zachodniej strony. Poza tym student dziennikarstwa oraz kochający tata 8 zwierząt.

Karol " Roger" Falewicz - Z trudem łączy nadgodziny z obcowaniem z popkulturą. Od spędzania kolejnych godzin przy komputerze woli siedzieć wygodnie na kanapie z padem w ręku. Wielki miłośnik klasycznych Heist Movies i produkcji w stylu The Wire. Nostalgicznie spogląda w kierunku klimatów znanych z VHSów słuchając muzyki opartej na syntezatorach. W giereczkowie skupiony wokół tworzenia gier HyperCasual, sam woli wymagające tytuły, w szczególności te od From Software.

Adrian "Doctroll" Kozicz - Fan gierek starszych, młodszych, strzelanych i jeżdżonych. Obserwator sceny speedrunnerskiej Gothica i GTA. Fan psucia gierek dla samej frajdy psucia.

Mateusz "HDs" Brzeziński - Amator grafiki komputerowej, popkultura jest jego konikiem. Od dziecka lgnął za sprawą rodziny do niej. Uwielbia blockbustery, dobre popkorniaki oraz inne dzieła popkultury - duże czy mniejsze, wszystkie ogląda z sercem i z merytorycznym zaangażowaniem.

Adam "Akinoto" Frontczak - Od najmłodszych lat ogrywał każdą część odsłony Tekkena. Przyjmie każdą rzuconą rękawicę w jego stronę, ponieważ każda walka to sprawa osobista., idee i przekonania Dziś szkalowany przez wszystkich jako mobilny gracz uznając granie na telefonie za tak samo dobre jak na pc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz