czwartek, 28 listopada 2019

Czarny piątek u Blizzarda - co warto kupić?


Czarny piątek jak co roku oznacza duże zniżki na wszelakie gry, konsole, elektronikę i inne rzeczy, które nas cieszą. Blizzard postanowił z tej okazji przecenić część produkcji ze swojego katalogu, dzięki czemu możecie naprawdę sporo zaoszczędzić. Postanowiłem zaoszczędzić wam nieco czasu i wybrałem gry, które warto kupić podczas obecnej promocji. 

          Overwatch - 14,99 euro (19,99 euro za edycję legendarną)
Tę produkcję polecam naprawdę wszystkim. Jest to jedna z najlepszych strzelanek od lat, oferująca setki godzin zabawy, z barwnymi postaciami i utrzymana w ślicznej, kolorowej stylistyce. Kupienie jej w tym momencie wydaje się rozsądne - druga część nie ma nawet ogłoszonej daty premiery, więc fani nadal grają w część pierwszą, czego efektem jest duży ruch na serwerach i małe kolejki (poza rolą natarcia w grach rankingowych, naprawdę krótko czeka się na mecz). Edycja legendarna zapewni nam cyfrowy bonus w postaci kilku elementów kosmetycznych dla bohaterów.


                                                                                          
                                                                                    Diablo III: Battle Chest - 19,98 euro
Jest to naprawdę dobra oferta, ponieważ w tej cenie dostajemy zarówno podstawowe Diablo III, jak i dodatek. Jeśli jednak zależy wam na tym, aby mieć naprawdę wszystko, to możecie dołożyć niecałe 10 euro i zakupić Diablo III Eternal Collection. Wtedy do całego zestawu dostaniecie jeszcze klasę nekromanty. Czy w tej cenie warto kupić tego Hack’n’Slasha? Moim zdaniem, zdecydowanie tak - to setki godzin wręcz uzależniającej zabawy.


World of Warcraft: Battle for Azeroth - 22,49 euro
Za niecałą stówkę dostaniemy wielkie rozszerzenie do jednego z najlepszych MMO kiedykolwiek. Możemy kupić także edycję cyfrową deluxe za 29,99 euro. Znajdziemy w niej dodatkowe wierzchowce i zwierzaka do naszej postaci oraz elementy kosmetyczne do innych gier Blizzarda. Jeżeli jednak dopiero zaczynacie przygodę z World of Warcraft, nie polecam kupować dodatku. Na początku zalecam skorzystanie z bezpłatnej wersji próbnej, która pozwala na rozwinięcie postaci do 20 poziomu. Jeśli uznacie, że będziecie się dobrze bawić, to pierwszy miesiąc abonamentu potrzebnego do grania przeceniono teraz o połowę, dzięki czemu kosztuje on 6,49 euro.Jeśli chcecie zobaczyć pozostałe oferty, link do sklepu blizzarda znajduje się tutaj. Kto wie, być może znajdziecie coś dla siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz