niedziela, 15 września 2019

Podsumowanie tygodnia 09-15.09

Mimo piątku 13., drugi tydzień września mija w najlepsze. Do kin wszedł “Piłsudski”, premierę miały gry takie jak “Gears 5”, “Borderlands 3” czy głośny “Greedfall”.  A u nas na stronie anime, trzy gry i jeden film. A oto skrót poszczególnych tekstów.  

Seriale anime słyną z ciekawego podejścia do bardzo oklepanych historii. I tym razem twórcy przedstawiają prostą historię o dochodzeniu do sławy w bardzo oryginalny i ciekawy sposób. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to jest tworzyć muzykę w świecie, w którym od pięćdziesięciu lat możemy mieszkać na Marsie, to zapraszam do obejrzenia serialu “Carole & Tuesday” oraz przeczytania naszego tekstu 
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege” ciągle się rozwija, a przykładem tego może być dodanie nowych operatorów z Peru i Meksyku. O tym, co posiadają nowi bohaterowie, a także jakie inne zmiany zostały wprowadzone, możecie dowiedzieć się z naszego wtorkowego tekstu. 


Dziewiąty film Quentina Tarantino wzbudza ogromne emocje. Wiele osób uważa go za jeden z lepszych filmów reżysera, ale pojawia się również wiele głosów, że to najgorszy film twórcy legendarnego Royala z serem.  Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie my mamy zdanie na temat "Pewnego razu... w Hollywood", to sprawdźcie naszą recenzję 

 Mitologia to coś, z czego gry hack’n’slash lubią korzystać. Legendarny “Titan Quest” zasłynął z świetnie przedstawionego świata. Czy podobnie będzie ze słowiańskim “’Pagan Online”? Tego możecie dowiedzieć się z naszej recenzji Piątkowy tekst to bardzo obszerna recenzja ostatniego “Mortal Kombat”. Jedenasta część serii wprowadza kolejne zmiany, przy okazji próbując zachować klasyczny szkielet rozgrywki. Jak to wyszło i czy NetherRealm Studios dostarczyło kolejną porządną bijatykę, możecie przeczytać w naszej recenzji.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz