wtorek, 2 kwietnia 2019

KultuGranie odc. 1 - mocne 2/10


Zrobienie podcastu to zdecydowanie nie jest prosta sprawa. Pomysł ten urodził się Szogunowi w głowie kiedy odwiedzili go przybysze z Andromedy. Powiedzieli też ONI, że Google Stadia będzie zbawieniem dla branży gier bo u nich to działa. Roger się z tym nie zgodził, powiedział "u nas nie ma takiej infrastruktury ty ignorancie" i dał jednemu z nich w ryj. Powiedzieć, że nie byli zachwyceni naszym zachowaniem to tak jakby nic nie powiedzieć. Zesłali nas na Geonosis i toczyliśmy tam boje strzelając laserkami i machając świetlnymi kijkami. W końcu Roger nie wytrzymał nerwowo i wyciągnął płytę z napędu.
-NIE BĘDĘ TAK DŁUŻEJ GRAŁ! - zakrzyknął i pobrał Apex Legends by sprawdzić zawartość pierwszego sezonu gry.
Nie mam też pojęcia jakim cudem znalazła się tu Kapitan Marvel... zwłaszcza że nikt jej tak nigdy nie nazwał.
Nie mam pojęcia o co tu właściwie chodzi, ale poniżej macie rozpiskę poruszanych na odcinku tematów:
Mass Effect Andromeda,
Google Stadia,
Star Wars Battlefront 2,
Granie bez płyty,
Apex Legends Season 1,
Cpt. Marvel


Możecie też pobrać plik w formacie .mp3 tutaj

2 komentarze:

  1. Siemka :D będę pierwszą osobą komentującą tutaj :D powiem że Mass Effect "KAŻDY" ma to coś, BioWare spisało się mimo iż na karku siedział im wydawca i naciskał co wpłynęło na samą grę, a szkoda :(


    Musiałem edytować kom bo walnąłem gafę xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi się Kapitan Marvel podobała, choć rzeczywiście zgadzam się, że ten film ogląda się jak odcinek większego serialu. To taki typowy film MCU - nie zaskakuje ani pozytywnie ani negatywnie. Przy czym doceniam że filmy superbohaterskie w końcu postawiły na kobiecą postać. Mam nadzieję, że jej postać się fajnie rozwinie.
    Roger, dobrze słyszeć twój głos! Będę starała się was słuchać możliwie regularnie, choć najpewniej wyrywkowo, bo na grach się nie znam ;)

    OdpowiedzUsuń